İNSAN KAYNAKLARI HİZMETLERİ

İnsan kaynakları departmanı kurmanın külfetli bir iş olduğunun farkındayız. Tüm detaylara hakim çalışan bulmanın yanı sıra, departmanı işlevsel tutabilmenin de hem maddi hem zamansal anlamda kolay olmadığı bir gerçek. Porta International sizin için tüm bu hizmetlerin yönetimini en avantajlı şekilde sağlıyor. Üstelik sizin tüm ihtiyaçlarınızı her şeyin üzerinde tutuyor!

ŞİRKET

Bir şirketin insan kaynakları ihtiyaçlarına yönelik en gelişmiş desteği en ayrıcalıklı şekilde sunuyoruz!

ÖĞRENCİ

Üniversite yıllarından başlayan kariyer odaklı hedeflerinizi el birliğiyle ve profesyonellerle birlikte, emin adımlarla, zirveye taşıyoruz!

MEZUN/İŞ ARAYAN

Mezuniyetinizden sonra yapabileceklerinizi ve sizin için ideal kariyer ortamınızı birlikte şekillendiriyoruz!

Şirketler Odaklı

İNSAN KAYNAKLARI HİZMETİNİN ŞİRKET İŞE ALIMLARINA İLİŞKİN YÖNÜ

Eğer her zaman daha da başarılı olmayı hedefleyen bir şirketseniz, sizin için üretiminiz veya verdiğiniz hizmetten daha önemli olan bir element vardır. Bu da, çalışanınızdır. Çalışanlarınızın şirketinizin amaç, vizyon ve misyonunuzu benimseyebilecek kişiler olması ve üretkenliğe, profesyonelliğe ve gelişime açık yapıda olmaları tüm gerçekliğinizi ve geleceğinizi değiştirir, yolunuzda çok daha emin adımlarla ilerlersiniz.

Öğrenci Odaklı

KARİYER PEŞİNDE KOŞMAYA ÜNİVERSİTE YILLARINDAN BAŞLAYAN KİŞİLER

Üniversite ve fakülte sayılarındaki artış ve bunun devamında hızla yükselen mezun verme oranları sebebiyle rekabet ortamı bir hayli kızıştı. Günümüz şartlarında fark yaratabilmeyi amaçlamış gençlerimiz sektöre daha “mezun” sıfatıyla dahil olmadan önce bu amaçları doğrultusunda yol almaya başlıyorlar. Porta International geleceğinizde sizi bambaşka bir noktaya taşıyabilmek için burada!

Mezun/İş Arayanlar Odaklı

DAHA İYİ HAYAT STANDARTLARI İÇİN TECRÜBESİNİ ORTAYA KOYACAK KİŞİLER

Lisans öğrenimini tamamlamış ve/ veya alan olarak belirlediği sektörde belirli bir kapasitenin üzerinde olan kişiler olarak aklınızdaki soru işaretlerini çözme hedefiyle buradayız. Her zaman daha iyisini arayanlar için bir yol haritası çizmeye ve birlikte mutlu olacağınız iş alanlarına yelken açmaya hazırız!