PORTA INTERNATIONAL

Hakkında

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibur ridiculus mus.

ŞİRKETİMİZ

Standartlarını en üst seviyede tutan profesyonel bir insan kaynakları şirketi.

EKİBİMİZ

Şirket stratejilerimiz doğrultusunda her zaman yanınızda olacak profesyoneller.

REFERANSLARIMIZ

İnsan kaynakları, kurumsal çeviri veya eğitim takibi yaptığımız kişi veya şirketler ne diyorlar?

Nereye veya neye ulaşmak istiyoruz?

VİZYONUMUZ

Porta International; şahıs ve şirket odaklı bir biçimde; potansiyel pozisyonları potansiyel işgücüne tahsis etmek adına, kişisel beceri, eğitim düzeyi, profesyonellik, psikoloji, çalışkanlık ve diğer birçok ölçütün değerlendirilmesi sonucu istihdamın kalitesini en üst düzeye taşımak hedefindedir.

Porta International neden var?

MİSYONUMUZ

Türkiye’deki orta ve büyük ölçekli şirketlerin Porta International öğrenci havuzundan potansiyel çalışanlar ile eşleştirmelerinin sağlanarak işsizlik oranının %60`a düşürülmesine doğru bir yolculuğa çıktık ve bunu başarabileceğimize olan inancımız her geçen gün perçinleniyor.

Temel

DEĞERLERİMİZ

Profesyonellik, İdealizm, Dürüstlük, Adalet, Saygı, Kalite, Verimlilik, Liderlik, Bütünlük, Disiplin, Müşteri, Uyum ve İşbirliği, Sonuç Odaklılık, Şeffaflık, Bireysel Kalkınma, Gelişim, İnnovasyon, Sorumluluk Bilinci!

Her adımda aklımızdan hiç çıkarmadığımız bir şey var…

AMACIMIZ

Porta International`ın nihai amacı, özel sektörde şirket ve birey kombinasyonunun yapılması aşamasında uyum düzeyini arttırmak ve adaleti sağlayacak bir havuz yaratarak toplumsal anlamda yaygın bir problem olan işsizlik oranını düşürmektir.

Lorem ipsum dolor sit amet

Hakkımızda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibur ridiculus mus.